Dewlemend A.Ş.

Dewlemend, Türkiye’nin en köklü ve itibarlı büyük işletmelerinden biridir. İnşaat, gayrimenkul, enerji ve inşaat ekipmanları sektörlerinde hizmet verir.

Dewlemend Gayrimenkul A.Ş.

Dewlemend lokomotifi olan Dewlemend Gayrimenkul, 25 yıllık geçmişiyle gayrimenkul sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.

Dewlemend İnşaat A.Ş.

Dewlemend Grubu’nun nüvesini oluşturan Dewlemend İnşaat, 25 yıllık geçmişiyle inşaat sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.

Dewlemend Yapı A.Ş.

Dewlemend Grubu’nun nüvesini oluşturan Dewlemend Yapı, 25 yıllık geçmişiyle yapı sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.

Dewlemend Enerji A.Ş.

Dewlemend Enerji dağıtım ve satış iş alanlarında yenilikçi ve farklılaşmış uygulamalarımız ile, insanı odağımıza alıyor ve tüm paydaşlarımıza değer yaratmak adına Dünya’nın enerjisi olarak tüm enerjimizle çalışıyoruz.

Dewlemend Turizm A.Ş.

Dewlemend Turizm; turizm sektörüne 2019 yılında VİVALDİ HOTEL ile giriş yapmıştır.

Dewlemend Petrol A.Ş.

Dewlemend Petrol; 2020 yılında akaryakıt istasyonlarıyla faaliyetlerine başlamıştır.

Dewlemend Otomotiv A.Ş.

Dewlemend Otomotiv; 2020 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Vivaldi Otel

Dewlemend Turizm bünyesinde bulunan Vivaldi Otel Ankara’nın en gözde alışveriş merkezleri, restoran ve eğlence mekânlarının bulunduğu Çankaya Turan Güneş Bulvar’ında 2013’den beri faaliyette olan Vivaldi Otel misafirperverliği ve en üst düzey konforu ile birlikte, ihtiyacınız olabilecek her türlü otel donanımını sizlerin hizmetinize sunmaktadır.