GELİN KARİYERİNİZİ BERABER GELİŞTİRELİM!

Çeşitli ülkelerde en büyük ve en karmaşık projeleri tasarlar, inşa eder ve sürdürürüz.

Biz her bir projeyi DEWLEMEND’ in üstlendiği ve çözüme kavuşturduğu küresel bir zorluk olarak görürüz.

Bu yüzden DEWLEMEND çalışanları karmaşık projelerin güvenli bir şekilde ve en yüksek kalite ile yürütülmesini sağlamak amacıyla bugün kullanılan araçların ve sistemlerin geliştirilmesinde etkili olmuşlardır.

Bireysel olarak takım çalışmasına değer veriyorsanız ve kariyerinizde ilerlemek ve DEWLEMEND’ in proje icrasını yeni bir düzeye taşımasına katkı sağlamak istiyorsanız kariyerinizi birlikte geliştirmek için bize katılın.

İNSAN KAYNAKLARI

En büyük yatırımımız insan.

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde DEWLEMEND olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.

Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir, müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanlardan oluşan DEWLEMEND’ liler arasına katılabilmek ise bir ayrıcalıktır.

KARİYER

Neden Dewlemend’li Olmalısın?

Faaliyet gösterdiği sektörlerde lider ve öncü bir konumda olan DEWLEMEND, sürdürülebilir başarısına değer katmak için kurumsal değerlerine uygun ve yetkin çalışanları bünyesinde istihdam etmektedir. “Sürekli Gelişim” prensibini benimseyen DEWLEMEND, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermekte ve bunun için bazı programlar düzenlemektedir.

Kurumsal değerleri ile, DEWLEMEND farklılıklara saygı gösterildiği ve eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük gibi ilkelerin benimsendiği bir iş ortamını çalışanlarına sunmaktadır. Yenilikçi, dinamik, alanında uzman ve takım ruhu ile hareket eden çalışan kadrosu ile DEWLEMEND ‘te uluslararası zorlu ve iddialı projelere imza atılmaktadır. Çevre ve insan sağlığına karşı duyarlı olan ‘ DEWLEMEND te ayrıca birçok sürdürülebilir ve çevre dostu projeler de hayata geçirilmektedir.