2020

Dewlemend Otomotiv 2020 Yılında Uzun Dönem Filo Araç Kiralama İle Faaliyetlerine Başlamıştır. Dewlemend Otomotiv 2022 Yılında 2. EL Otomobil Alım Ve Satım Faaliyetlerine Başlamıştır.

2009

Dewlemend, 2009 yılında İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe sürdürülebilir büyüme stratejisiyle ön sıralarda yer almayı hedefledi.

2007

Dewlemend Gayrimenkul sektörüne girdi.

1995

1995 yılında kurulan Dewlemend İnşaat, havalimanları, limanlar, otoyollar, barajlar, hidroelektrik santraller, arıtma tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, gıda tesisleri, boru hatları, karma kullanımlı kompleks yapılar, otel inşaatları dahil tüm altyapı ve üstyapı projelerinde uzmanlaşarak, bugün dünyanın önde gelen inşaat şirketleri ile birlikte, (ENR) Engineering News-Record ilk 250 uluslararası inşaat şirketleri sıralamasında yer almaktadır. Şirket, teknik yetenek ve yılların kazandırdığı deneyimini, kalite, hız, yüksek teknoloji, yaratıcılık ve kurumsal sorumluluk anlayışıyla birleştirerek, stratejik öneme haiz pek çok büyük projeyi öngörülen tarihten önce başarıyla tamamlamıştır.

1995

Temelleri 1995 yılında Dewlemend Emlak ile atılan Dewlemend, inşaat, altyapı, üstyapı ve enerji yatırımları, enerji taahhüt, alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

1995

Dewlemend, 1995 yılında Dewlemend Emlak’la faaliyetlerine başladı. İlk yıllarda Emlak alım, satım, kiralama vb. aracılık işleri. Dewlemend inşaat daha sonraki yıllarda, binalardan, boru hatlarından arıtma tesislerine, otoyollardan köprü, bina komplekslerinden endüstriyel tesislere kadar çok sayıda projeye imza attı.