DEWLEMEND HOLDİNG, Türkiye’nin en köklü ve itibarlı büyük işletmelerinden biridir. Gayrimenkul, İnşaat, Enerji ve Otomotiv sektörlerinde hizmet verir.

Esas faaliyet alanı inşaat olan DEWLEMEND HOLDİNG, öncelikle Türkiye’ de daha sonrasında da Rusya, Azerbaycan, Irak, Cezayir’ de yurtdışı projesi alan Türk müteahhit firması olarak birçok ilke imza attı.

DEWLEMEND HOLDİNG, 1995 yılında DEWLEMEND HOLDİNG Emlak’ la faaliyetlerine başladı.

İlk yıllarda Emlak alım, satım, kiralama vb. aracılık işleri. DEWLEMEND HOLDİNG inşaat daha sonraki yıllarda, binalardan, boru hatlarından arıtma tesislerine, otoyollardan köprü, bina komplekslerinden endüstriyel tesislere kadar çok sayıda projeye imza attı.

DEWLEMEND HOLDİNG; 2007’de Gayrimenkul sektörüne girdi. DEWLEMEND HOLDİNG; Enerji sektörüne 2015 yılında Res ve Ges projeleri ile giriş yapmıştır. Bugün bünyemizde 7 Adet Ges 2 Adet Res projesi bulunmaktadır.

DEWLEMEND HOLDİNG; 2020 Yılında Uzun Dönem Filo Araç Kiralama İle Faaliyetlerine Başlamıştır. Dewlemend Otomotiv 2022 Yılında 2. EL Otomobil Alım Ve Satım Faaliyetlerine Başlamıştır.

Temelleri 1995 yılında DEWLEMEND HOLDİNG Emlak ile atılan DEWLEMEND HOLDİNG, inşaat, altyapı, üstyapı ve enerji yatırımları, enerji taahhüt, alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

1995 yılında kurulan DEWLEMEND HOLDİNG İnşaat, havalimanları, limanlar, otoyollar, barajlar, hidroelektrik santraller, arıtma tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, gıda tesisleri, boru hatları, karma kullanımlı kompleks yapılar, otel inşaatları dahil tüm altyapı ve üstyapı projelerinde uzmanlaşarak yetenek ve yılların kazandırdığı deneyimini, kalite, hız, yüksek teknoloji, yaratıcılık ve kurumsal sorumluluk anlayışıyla birleştirerek, stratejik öneme haiz pek çok büyük projeyi öngörülen tarihten önce başarıyla tamamlamıştır.

Bugünde Uluslararası alanda kalitesini ispatlamış, öncü ve yenilikçi bir inşaat şirketine dönüştük.

Geçmişten aldığımız gücü geleceğe taşımaktır görevimiz.

7 kişiyle yola çıktık, bugün ise 10 bine yakın büyük bir aile olduk. Bugüne kadar toplam 50 bin konutun neredeyse küçük bir şehir kadar yapıları inşa ettik.

Sektörde uzmanlaşmış bağlı kuruluşları ve grup şirketleri sayesinde DEWLEMEND HOLDİNG, sıfır kaza ve hata oranıyla tüm projeleri hayata geçirmeye kararlıdır ve tıpkı geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni iş alanlarında yatırım yaparak paydaşları için daha fazla değer yaratacak kapsamlı teknik bilgiyi istikrarla kullanmaya devam edecektir.

Gayrimenkul yatırımları alanında, faaliyet alanlarında yeni proje imkanlarını takip etmeye ve mevcut projelerde operasyonel ve finansal verimliliği artırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Gayrimenkul sektöründe 25 yılık bir tecrübemiz var.

Kurulduğumuz günden bu yana daima en iyi olmayı hedefleyerek devam ettiğimiz yolumuzda, en iyi, en büyük, en çok ses getiren projelere imza atmaya devam edeceğiz.